Клуб Анонимных Конников

  • Home
  • Клуб Анонимных Конников

Клуб Анонимных Конников Contact information, map and directions, contact form, opening hours, services, ratings, photos, videos and announcements from Клуб Анонимных Конников, Horse Trainer, .
(1)

Внимание коневладельцам!В связи со вспышкой опасного вирусного заболевания в Харькове, а также, подозрением на множестве...
25/01/2020

Внимание коневладельцам!

В связи со вспышкой опасного вирусного заболевания в Харькове, а также, подозрением на множественные случаи заболеваний по всей территории Украины, просьба ознакомиться с информацией в статье. Это может спасти жизнь вашей лошади.

🚨🚨FAQ: Герпесвірус коня (EHV),
рінопневмонія коней

1. Що таке герпесвірус коня (EHV)?

Герпесвіруси коней - віруси, які зустрічаються у більшості коней у всьому світі.


2. EHV абревіатура означає вірус герпесу у коней. Це сімейство вірусів, які названі за номерами, такими як EHV 1, 3, 4. У цій родин штамів вірусів більше, але EHV 1, 3 і 4 створюють найбільш серйозні ризики для здоров’я домашніх коней.

На сьогоднішній день у всьому світі визначено дев'ять типів ЕHV.
Мієлоенцефалопатія конячого герпесу (EHM) - інша назва неврологічної хвороби, асоційованої з інфекціями герпесвірусу коней (EHV).

EHV-1: Може спричинити чотири прояви захворювання у коней, включаючи неврологічну форму, захворювання органів дихання, аборт та смерть новонароджених.
EHV-3: Викликає венеричну хворобу під назвою коїтальна екзантема, яка вражає зовнішні геніталії, але, як було показано, не впливає на фертильність.
EHV-4: спричиняє нефатальне захворювання верхніх дихальних шляхів у жеребців і нечасто асоціюється з абортом і рідко з неврологічним захворюванням.

EHV - поширений вірус ДНК, який зустрічається у популяціях коней у всьому світі. Два найпоширеніші види - це EHV-1, який викликає аборт, респіраторні захворювання та неврологічні захворювання; і EHV-4, який, як правило, викликає тільки респіраторні захворювання, але може іноді викликати аборт і рідко неврологічне захворювання.

Респіраторні захворювання, викликані EHV, найчастіше зустрічаються у відлучених жеребців та однорічників, найчастіше восени та взимку. Дорослі коні швидше, ніж молодші, передають вірус, не проявляючи ознак зараження.


EHV-1 мієлоенцефалопатія (EHM) є результатом поширеної травми судин або судин після пошкодження оболонки кровоносних судин гематоенцефалічного бар'єру. Неврологічні ознаки є наслідком запалення судин, згустків крові та загибелі неврологічних тканин. Випадки EHV трапляються поодиноко або можуть вражати декількох коней. Вони можуть бути або не бути пов'язаними з попередньою або тривалою спалахом респіраторної або абортної хвороби EHV-1.

3. Як поширюється EHV?

EHV-1 заразний і поширюється при прямому контакті коня до коня через дихальні шляхи через носові виділення. Важливо знати, що цей вірус також може поширюватися побічно шляхом контакту з фізичними об'єктами, зараженими вірусом:

Забруднені людиною руки чи одяг
Забруднене обладнання та снасть
Забруднені причепи, що використовуються для перевезення коней
Забруднені ганчірочки або інше обладнання для догляду
Забруднені відра для корму та води
Повітря навколо коня, який викидає вірус, також може бути заражене інфекційним вірусом. Хоча відомо, що вірус може перебувати в повітрі, важко встановити відстань, яку вірус може поширити таким чином, у типових умовах утримання коней та навколишнього середовища.

4. Як довго вірус може жити поза тілом коня? Це стосується одягу, взуття, стін, відра, снастей тощо
Вірус може виживати до 7 днів у навколишньому середовищі за звичайних обставин, але може залишатися живим максимум один місяць при ідеальних екологічних умовах. Найважливіший захід - спочатку очистити спорядження та житлові приміщення для коней. (Зверніть увагу: перед застосуванням дезінфікуючих засобів важливо мити та промивати поверхні, коли це можливо.)Спочатку очищення дозволяє видалити органічний матеріал, що робить дезінфікуючі засоби більш ефективними. Після очищення поверхні слід провести процес дезінфекції. Вірус легко вбивається в навколишньому середовищі більшістю дезінфікуючих засобів. Звичайні дезінфікуючі та миючі засоби - найкращі. Важливо виконувати гігієну рук (мити руки з милом і ретельно висушувати або користуватися дезінфікуючим засобом на основі алкоголю) під час руху між кіньми, які згруповані окремо, щоб уникнути поширення збудників, які можуть забруднити ваші руки.

5. Які є ознаки EHV?

Після зараження інкубаційний період може бути коротким, як 24 години, як правило, до 4-6 днів, але може бути і довшим. EHV-1, як правило, викликає двофазну (двофазну) лихоманку, що припадає на 1 або 2 дня, і знову на 6 або 7 день. При респіраторних інфекціях часто виникають серозні або мукоїдні виділення з носа та очей, але не дуже багато кашлю. Може спостерігатися деяке стійке збільшення підщелепних лімфатичних вузлів (лімфатичних вузлів під щелепою). При неврологічній формі зазвичай є мінімальні дихальні знаки, лихоманка є єдиним попереджувальним знаком. Неврологічна хвороба з’являється раптово і, як правило, швидко прогресує, досягаючи своєї пікової інтенсивності протягом 24 - 48 годин від початку початкових неврологічних ознак. Клінічні ознаки неврологічного захворювання можуть включати:

Носові виділення
Слабкість задніх кінцівок
Втрата хвостового тонусу
Летаргія
Дріблінг сечі
Нахил голови
Спираючись на паркан або стіну, щоб підтримувати рівновагу
Неможливість піднятися

6. Як діагностується EHV?

Діагностика EHV грунтується на клінічних ознаках та виділенні вірусу. Діагностика, проведена вашим ветеринаром, може включати:

Збір мазка з носа для лабораторного дослідження та виявлення вірусу шляхом кількісного аналізу ланцюгової реакції полімерази (PCR) та / або шляхом виділення вірусу
Забір крові для виявлення вірусу методом PCR або шляхом виділення вірусу.
Зразки крові повинні бути зібрані від 2 до 3 тижнів, крім рівнів антитіл, специфічних для EHV-1.

7. Чи безпечно подорожувати зі своїм конем? (наприклад, їзда на трасах, кінське шоу тощо)

Проконсультуйтеся з місцевим та штатним / провінційним ветеринарним офісом щодо будь-яких нещодавно розроблених обмежень на поїздки.

8. Якщо я беру участь у проведенні події або шоу коней, чи слід продовжувати подію / шоу, чи слід її скасувати чи це залежить від місця події?

Радимо шукати оновлення від організатора заходу та від державних службовців охорони здоров'я тварин .

9. Як я поводжусь з конями, що повертаються з подій, де вони, можливо, потрапили до EHV?

щоденна термометрія (два рази на день) на протязі 3 тижнів
ізольованість дуже хороша практика в будь-якому випадку. Однак будь-який кінь, який повертається з будь-якої події, повинен бути ізольований, щоб запобігти поширенню будь-якого інфекційного захворювання, незалежно від того, є лихоманка чи ні.

Якщо ви керуєте конем хворим на EHV-1 і не миєте руки та не переодягаєтесь, інфекція може передатися іншим коням. Розчин з 1 частини хлорного вапна на 10 частин води є ефективним для дезактивації обладнання та навколишнього середовища. Прання одягу в гарячій воді з миючим засобом та сушіння в сушарці є адекватним та менш шкідливим для одягу.

Якщо у вашого коня розвивається лихоманка, респіраторні або неврологічні ознаки, негайно повідомте про це ветеринара і не переміщуйте коня чи коней у найближчу зону. Попередити тих, хто має коней у сусідній зоні, припинити всі переміщення коней у приміщення та поза ним, поки діагноз не буде підтверджений за допомогою тестування та не буде розроблений цільовий план контролю за поширенням хвороби за погодженням з вашим ветеринаром.

Для коней, які можуть потрапити до зони інфекційних агентів, і тому ризикують захворювання, необхідно вжити певних кроків, щоб мінімізувати ризик поширення захворювання у їх конюшні. Навіть якщо ці коні повертаються додому з подій, при яких не повідомлялося про захворювання, і навіть якщо ці коні здаються здоровими, необхідні запобіжні заходи, оскільки ці коні можуть принести її додому та поширити на своїй фермі - це класичний спосіб поширення цієї хвороби. :

Цих коней слід ізолювати від будь-яких інших коней, коли вони повертаються додому. Ізоляція вимагає утримувати їх подалі від інших коней, в іншому приміщені, і не мати контакту з іншими тваринами. для догляду використовувати інше спеціальне обладнання для годування, чищення та роботи з ними, ніж застосовується з будь-якими іншими конями, і жорсткі гігієнічні процедури для поводження з конями (гігієна рук, носіння окремого одягу при контакті з конями тощо). Будь ласка, обговоріть це з вашим ветеринаром.
Ми наполегливо радимо власникам зателефонувати до своїх ветеринарів, щоб обговорити, як довго тримати коней вдома, але навіть якщо вони не розвивають лихоманку, це має бути не менше 21 дня.
У цих коней повинно бути зафіксовано їх температуру двічі на день і реєструватися, оскільки підвищення температури тіла є першою і найпоширенішою ознакою зараження. Коні з підвищеною температурою повинні здати мазки з носа та кров, які взяв ваш ветеринар.
Якщо у коня розвивається лихоманка і виявлено, що вона є наслідком захворювання на EHV-1, то рівень ризику для інших коней у приміщеннях значно збільшується. Постраждалі господарства повинні тісно співпрацювати зі своїм ветеринаром, щоб розробити цільовий план управління такою ситуацією, якщо він розвинеться.
В Рекомендації управління AAEP надвисокої роздільної можуть бути використані вашим ветеринаром , щоб допомогти вам у розробці більш детального плану реагування.
Важливо, щоб ізолятор здійснював нагляд за особою, яка обізнана в процедурах боротьби з хворобою та карантином, щоб уникнути можливості поширення збудників хвороби. Що стосується біобезпеки, то потрібне дотримання дрібних деталей плану, весь персонал повинен бути поінформований про планові заходи, щоб уникнути випадкових помилок, які можуть призвести до поширення збудників хвороб. Ваш ветеринар може допомогти вам у цьому.

10. Що робити, якщо у нас на фермі вже є потенційно хворий кінь?

Ще має сенс ізолювати цього коня від інших коней; незважаючи на те, що він, можливо, вже контактував з іншими конями, розпочніть процедури ізоляції, щоб припинити подальше зараження. Для цього дуже важливо не змішувати коней з різних груп. Спробуйте ізолювати підозрюваного коня, не переміщуючи інших коней з однієї групи в іншу - сегрегація груп коней є ключовою, оскільки це допоможе вам зменшити поширення, якщо розпочнеться спалах.


Перевіряйте температуру всіх коней на фермі двічі на день (сплески лихоманки можна пропустити, якщо ви перевіряєте один раз на день) і ведіть журнал цих записів. Якщо виявлено лихоманку, то слід перевірити на EHV-1. Значення запуску лікувальної схеми для здорових коней на противірусне лікування, коли в господарстві немає доказів захворювання, сумнівне. Зверніться до ветеринарного лікаря для отримання додаткових рекомендацій.

11 . Які способи лікування та специфічні противірусні засоби можна використовувати проти EHV на фермі?

Якщо EHV присутній на фермі, то ризик для інших коней у цьому господарстві значно збільшується. Суворі процедури карантину та біозахисту повинні бути негайно впроваджені. Лікування може включати протизапальні препарати, а деяким коням може знадобитися внутрішньовенна інфузія. Антибіотики можуть використовуватися для лікування вторинної бактеріальної інфекції, якщо така розвивається; однак антибіотики не впливають на сам герпесвірус коня.

Для коней на фермі,у яких розвиваються лихоманкою, тест на EHV-1 позитивний або мають високий ризик впливу, противірусні препарати можуть знизити шанс розвитку EHV. Про користь противірусного лікування коня слід обговорити з вашим ветеринаром

12. Чи є зараз користь використовувати прискорену вакцинацію проти EHV1?

На жаль, жодна з нинішніх вакцин проти EHV-1 не містить гарантії щодо запобігання EHV. Потрібні додаткові дослідження для виявлення вакцини, яка може запобігти цій формі захворювання. Було показано, що деякі вакцини проти EHV-1 зменшують закладеність носа і, в деяких випадках, зменшують віремію. Таким чином, ці продукти можуть мати певну теоретичну цінність щодо ЕГМ за рахунок зменшення віремії та, безумовно, проти поширення вірусу. Для отримання додаткової інформації щодо цих вакцин проконсультуйтеся зі своїм ветеринарним лікарем.

Якщо коней у господарстві попередньо вакцинують проти EHV-1, вакцинація повинна швидко підвищити імунітет і, можливо, зменшити поширення EHV-1, якщо він присутній. Але вакцинація в цих умовах суперечлива. Так як може ускладнети стан коня, який вже захворів але ще не проявів симптомів. Таким чином, використання вакцинації є рішенням, що ґрунтується на ризику.

13. Як довго мій кінь може виділяти вірус? Чи безпечно коня повертати до роботи / показувати ринг, коли симптоми не ясні? Керівництво управління СВН AAEP пропонує власникам коней , чиї коні перебували на території де EHV-1 підтверджений випадок , щоб підтримувати процедури ізоляції (первинний периметр) в протягом 28 днів після останнього підозрюваного нової інфекції.

За відсутності клінічного захворювання ризик впливу знижується з часом. Більш короткий період карантину, наприклад, 21 день, може бути виправданим, якщо протягом цього часу жоден конь не мав гарячку (температура приймалася не менше 24 годин без лікування нестероїдним препаратом), аборти або неврологічні ознаки, і всі коні які піддаються впливу вірусу тестовані та мають негативний результат тестування, використовуючи тампони для носа для EHV-1 за допомогою PCR. Повинно бути відповідність вимогам державних службовців у галузі охорони тварин протягом тривалості карантину та тестування.

14. Які методи профілактики можна застосувати, щоб уникнути спалаху EHV та передачі інших захворювань?

Два основних методи профілактики, які ви можете встановити, щоб уникнути спалаху хвороб у ваших приміщеннях, включають вакцинацію та захист біобезпеки.

Мета вакцинації - викликати стійкість до інфекції шляхом створення сильної та довговічної імунної відповіді, не викликаючи клінічних ознак захворювання у вакцинованої тварини. Хоча існує кілька вакцин для захисту як від респіраторних захворювань, так і від абортів внаслідок інфекції EHV-1, на даний момент не існує ліцензованої вакцини для коней, яка б мала заяву про захист від неврологічних захворювань (EHM). Проконсультуйтеся з вашим ветеринаром для отримання додаткових рекомендацій, якщо ви розглядаєте можливість застосування вакцин проти EHV-1.

Біобезпека означає зробити все можливе, щоб зменшити шанси на те, що інфекційне захворювання перенесеться на вашу ферму людьми, тваринами, обладнанням чи транспортними засобами випадково або за призначенням. Все, що торкається зараженого коня або викидає виділення з хворих коней, може переносити збудників на інших коней. Ви найкращий захист, який мають ваші коні.

15. У який момент буде розміщено "Все зрозуміло" і коли я можу знову почати відвідувати події чи можуть події / шоу почати діяти?

Вірус EHV-1 - це звичайний вірус, що зустрічається у популяції коней. Всі причини, чому EHV-1 викликає важкі неврологічні ознаки у деяких коней, не повністю вивчені. Якщо ви подорожуєте на подію, заздалегідь зв’яжіться зі своїм ветеринаром, щоб перевірити, які необхідні випробування. Міждержавні подорожі можуть мати різні вимоги, і ці вимоги можуть залежати від кожного події або місця проведення коней.

Ніколи не буває "ВСІ ЧИСТІ / НЕМА РИЗИКІВ", коли коні рухаються між конюшнями. Базова біологічна безпека кожного дня завжди рекомендується. Ви можете отримувати оновлення ситуацій у вашому районі у вашого державного ветеринарного лікаря.

Будь ласка, проконсультуйтеся зі своїм державним / провінційним управлінням тварин
джерело : aaep.org

12/01/2020

‼️‼️‼️ВНИМАНИЕ‼️‼️‼️‼️

На начало апреля планируется приезд зубного мастера Галины Бурухиной.
Есть возможность:
✅ Получить консультацию специалиста для Вашей лошади.
✅ Провести полноценную процедуру для Вашей лошади.
✅ Принять участие в 5ти часовой лекции от Галины Бурухиной.

Ниже ⬇️⬇️⬇️ Вы можете ознакомиться с более подробной информацией из предыдущего мероприятия мастера в Киеве. Темы лекции будут аналогичными.

О зубах нам раскажет Галина Бурухина.
Она применяет метод Natural Balanced Dentistry в России и Украине с 2015 года, десятки клиентов отмечают улучшение состояния своих лошадей как в точки зрения пищеварения, так и с точки зрения гибкости и легкости управления во время верховой езды.
Галина проходила обучение в США в учебном центре Спенсера Лафлюра (Spencer LaFlure Advanced Whole Horse Dentistry Learning Center) с 2013 года. Обучение включало 600 часов изучение анатомии, физиологии, неврологии и, конечно же, стоматологии. Сертификаты, полученные во время обучения, дают право на работу в Европе и США.
Семинар включает в себя следующие темы:
- Анатомия
- Функции зубов
- Зубы диких лошадей
- Почему требуется вмешательство человека
- Патологии и болезни зубов
- Общепринятая процедура обработки зубов
- В чем отличие метода Natural Balanced Dentistry
- Как самостоятельно проверить зубы своей лошади.

‼️‼️ Предварительная запись обязательна‼️

По всем вопросам обращайтесь к администраторам страницы

«Одна из самых больших ошибок, которые мы можем совершить в отношениях с лошадьми – перфекционизм. Мы боимся совершать о...
22/10/2019

«Одна из самых больших ошибок, которые мы можем совершить в отношениях с лошадьми – перфекционизм. Мы боимся совершать ошибки. Мы боимся исследовать и экспериментировать. Мы боимся неудач.
Многие с детства мечтали иметь собственную лошадь, но когда мы наконец воплощаем эту мечту в реальность, мы хотим, чтобы наши отношения с лошадью были такими же идеальными, как и наши мечты. Картинка.
Для этого мы читаем книги, смотрим фильмы, посещаем уроки разных учителей , то есть собираем как можно больше информации о лошадях.
И через некоторое время мы начинаем понимать, что существует множество подходов, и тогда спрашиваем себя, кто же прав или чей метод лучше? И вот здесь таится проблема: выбрав кого-то в качестве авторитета, мы начинаем следовать идее, а не реальности. Мы общаемся с методикой, а не с лошадью. С лошадью мы боимся ошибиться.
Я предлагаю делать прямо противоположное. Каждый из нас уникален, это означает, что каждый из нас будет смотреть на лошадей по-своему. Не имеет смысла копировать кого-то другого, можно и нужно научиться его взгляду на вещи или приемам, но при этом не бояться быть собой и доверять своей собственным ощущениям. Главное – общаться с самой лошадью, а не с «идеей о лошади». Позвольте себе совершать ошибки. Страх ошибиться часто сдерживает наше развитие гораздо больше, чем сама ошибка.
Конечно, на ошибках нужно учиться. Если мы видим, что все идет не туда или мы совершаем одну и ту же ошибку снова и снова, лучше отказаться от такого подхода. Двух-трех попыток вполне достаточно для того, чтобы понять, что данный метод не работает или работает не так. Правильный подход - тот, который подходит и для лошади и для человека, может быть несколько меняя, но не ломая природу обоих.
Если лошадь не понимает, о чем мы спрашиваем, вероятно мы спрашиваем не так, или то, что ей не подходит. Лошади никогда не бывают нарочно упрямы. Если они не отвечают так, как вы хотите, либо они не понимают нашу просьбу, либо считают, что не могут безопасно ее выполнить.
Я советую попробовать много подходов, но дробя их на множество мелких деталей, чтобы выявлять мелкие ошибки с самого начала, не доводя до крупных, пока мы учимся. В процессе мы обнаружим нашу собственную индивидуальность и лучший способ общения с лошадьми».

Маттиас Гейсен

Источник: https://vk.com/public82257415

Конная школа SPIRIT HORSE основана на оригинальных методиках взаимодействия с лошадьми индейцев Великих Равнин, когда лошадь становится настоящим другом и партнером ч....

01/10/2019
Все видели эти чудесные фотографии с семинара Алексея Беркова? 😁 Не смотря на такой насыщенный и интенсивный семинар так...
27/09/2019

Все видели эти чудесные фотографии с семинара Алексея Беркова? 😁 Не смотря на такой насыщенный и интенсивный семинар такие радостные лица и счастливые улыбки!

На самом деле это было и правда уникальное мероприятие 🤔. Уже даже хочется начать планировать следующий приезд Алексея к нам, потому что с каждым разом семинары становятся всё более глубокими: мы начинаем лучше разбираться в теме и ловим всё новые и новые детали. А еще этот невероятный энергетический подъем, который остается на долгие месяцы и позволяет заниматься с еще большим огнем в сердце!🔥

Ведущий - Алексей Берков14.09.2019Конный Клуб "Родник"Фотограф -  (инстаграм)
26/09/2019

Ведущий - Алексей Берков
14.09.2019
Конный Клуб "Родник"
Фотограф - (инстаграм)

Небольшой пост-отзыв о семинарах Фолькера ГроссаМне кажется, каждый семинар, каждая тема найдет своего слушателя и, коне...
26/09/2019

Небольшой пост-отзыв о семинарах Фолькера Гросса

Мне кажется, каждый семинар, каждая тема найдет своего слушателя и, конечно же, будут те, кому это не очень интересно. Именно поэтому, я бы хотела написать больше о самом лекторе, чем о тех мероприятия, которые мы провели (Про мероприятия будет следующий пост).

Итак, впервые мы встретились в аэропорту. Лично я даже не знала толком кого мы ждём там:) Но уже после нескольких минут стало ясно как пройдет следующая неделя... - невероятно весело и тепло.

Это был именно тот случай, когда ты встречаешься с человеком, который способен, просто своим присутствием, осветить все самые укромные части души. И уже нет возможности игнорировать то, что там обнаруживается. Приходится наводить порядок.
При этом, весь этот процесс происходит как-то сам собой. Никто не пытается лезть к тебе в душу, да и вообще, ничего не спрашивает, если ты сам не захочешь рассказать. Но ты начинаешь открывать в себе всё новые и новые аспекты личности. Главное, набраться смелости и не делать вид, что это не твое.

Вы когда-нибудь встречали человека, который НЕ воспринимает особенности твоей личности как недостатки, которые ты (сволочь) не исправляешь? Вот это такой человек. При нем ты не ощущаешь смущения или желания что-то скрыть. Ты не боишься! Для меня это очень важно...

Почему мне захотелось написать именно о лекторе? Просто потому что в работе по таким техникам/методикам как EFT и в таком направлении как акопунктура, мне кажется, сама личность имеет очень большое значение.

И подпольная фотография с частных сессий 🤫
24/09/2019

И подпольная фотография с частных сессий 🤫

Насыщенные выходные и 2 семинара с Фолькером пролетели как одно мгновение! 🤩Невероятно, но не смотря на сложные темы, бы...
24/09/2019

Насыщенные выходные и 2 семинара с Фолькером пролетели как одно мгновение! 🤩
Невероятно, но не смотря на сложные темы, было очень много смеха:) Даже дождливая погода не смогла погасить интерес аудитории к новым методикам.

https://www.facebook.com/events/500107514132585/?ti=cl

20/09/2019

UPD
Хозяева нашлись!!!!!!!

‼️НАШЛИ ПОНИ ‼️
Харьков Алексеевка-Павлово Поле
Ищем хозяина
Подробности в личку
Veronika Borisovskaja

Как мы с Алексеем Берковым в Полтаву катались:)В этом году мы не смогли ограничиться только Харьковом. Нас пригласили на...
19/09/2019

Как мы с Алексеем Берковым в Полтаву катались:)

В этом году мы не смогли ограничиться только Харьковом. Нас пригласили на Активная конюшня Equiland

Честно говоря, в этом удивительном месте, мне лично, не удалось включиться в работу, так как я была просто очарована той безмятежной красотой и спокойствием, которые царят на конюшне. 😌 Там отдыхаешь душой и сердцем. Еще одна приглянувшаяся мне особенность - лошади интересных мастей 🤔. Чтоб не опозориться, не буду пытаться угадывать их названия, а просто скажу, что за такими лошадками интересно наблюдать и удивляться)

Удивительно еще и то, что мы не спешили, но везде успели. Конечно не обошлось без возгласов "Ой, мы опаздываем на поезд!", но мы приехали почти на полчаса раньше😅

Надеюсь, нам еще удастся побывать в этом райском местечке и не один раз😁

19/09/2019
Ради наших проектов, мы готовы на подвиги, не жалея себя 😊 #клубанонимныхконников
14/09/2019

Ради наших проектов, мы готовы на подвиги, не жалея себя 😊

#клубанонимныхконников

   27.07.2019Организаторы: Вероника Блишун, Полина Шомина, София Семиряжко.Место проведения: кк РодникФотограф Тихонов К...
02/08/2019

27.07.2019
Организаторы: Вероника Блишун, Полина Шомина, София Семиряжко.
Место проведения: кк Родник
Фотограф Тихонов Кирилл

Друзья, мы счастливы объявить, что открыта регистрация на семинары специалиста по лошадиной акупунктуре из Германии Volk...
02/08/2019

Друзья, мы счастливы объявить, что открыта регистрация на семинары специалиста по лошадиной акупунктуре из Германии Volker Gross! (PRAXIS Volker Gross: www.grovo.de)⠀

21 сентября 2019 (суббота)
Семинар "Акупунктурный массаж лошади"
Длительность - около 6 часов.
Стоимость - 2000 грн.⠀
Программа: https://m.facebook.com/events/500107514132585?view=permalink&id=509995393143797

22 сентября 2019 (воскресенье)
Мастер-класс "Ментальный тренинг для занятий с лошадьми. Техника эмоциональной свободы"
Длительность - около 3 часов.
Стоимость - 1000 грн.⠀
Программа: https://m.facebook.com/events/500107514132585?view=permalink&id=509996936476976

Место проведения: конный клуб "Родник"(пгт. Васищево, Харьковская обл).⠀

Места ограничены - спешите записаться (запись по предоплате 50%).⠀

Организатор: "Клуб Анонимных Конников"

Запись и информация:
+38066-174-4-174 (Whatsapp/Viber/Telegram) или пишите в личку Анна Говорящая

До встречи на семинарах! 💓🙏

https://www.facebook.com/events/500107514132585/permalink/509998319810171/

 Организаторы: Вероника Блишун, Полина Шомина, София СемиряжкоМесто проведения: кк РодникФотограф: Анатолий Ардельян (ht...
01/08/2019


Организаторы: Вероника Блишун, Полина Шомина, София Семиряжко
Место проведения: кк Родник
Фотограф: Анатолий Ардельян (https://www.facebook.com/ard.ttt)

31/07/2019
Приветствуем всех друзей и поклонников Клуба Анонимных Конников! Ранее мы базировались в группе, однако, для лучшего фун...
31/07/2019

Приветствуем всех друзей и поклонников Клуба Анонимных Конников! Ранее мы базировались в группе, однако, для лучшего функционирования нам пришлось переместиться на страничку! Группа также будет функционировать и наполняться и останется как специальное место, где вы можете делиться своими успехами, задавать интересующие вас вопросы, чтобы услышать мнения разных людей, и участвовать в обсуждении!

29/07/2019

Address


Telephone

+380673894169

Website

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Клуб Анонимных Конников posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to Клуб Анонимных Конников:

Shortcuts

  • Address
  • Telephone
  • Alerts
  • Contact The Business
  • Claim ownership or report listing
  • Want your business to be the top-listed Pet Store/pet Service?

Share