Aquanoot

Aquanoot onderhoud van vijvers,aquariums kleine onderhoudswerken tuin.

08/03/2024
β€οΈπŸ‘πŸ»β€οΈ
11/07/2023

β€οΈπŸ‘πŸ»β€οΈ

Dit moet ons even van het hart.Bijna wekelijks, en soms meermaals, lopen er bij ons klanten binnen die ons melden dat ze...
15/06/2023

Dit moet ons even van het hart.

Bijna wekelijks, en soms meermaals, lopen er bij ons klanten binnen die ons melden dat ze "ergens anders" een aquarium kopen, en gelijk visjes meekrijgen.
Gevolg, teleurstelling alom want in 99% van de gevallen gaat dit fout, grondig fout.
Niet plezant voor de mensen die al dan niet voor zichzelf, of "meestal" voor de kinderen een aquarium in huis willen voor de zovele goede redenen.
Het is educatief, leert kinderen om verantwoordelijkheid te dragen voor een levend wezen / biotoop, en voor 'grote mensen' misschien ook wel een instap naar deze prachtige hobby.
Het is immers wetenschappelijk bewezen dat een aquarium houden, zeer bevorderlijk is voor stress, bloeddruk, hartritmestoornis, en vele andere zaken die in onze jachtige maatschappij voor gezondheidsproblemen zorgen, tegen te gaan.

Echter zijn de grootste slachtoffers hierin de vissen, kreeftjes, garnalen, slakjes, kikkers, schildpadden etc.
Wij begrijpen niet dat er een decreet (lees moeilijke beslissing van een politieker) wordt uitgevaardigd, dat ALLE siervishandelaars geacht worden een diploma te hebben, uitgevaardigd door Departement Omgeving/Dierenwelzijn Vlaanderen, en examens en cursus te hebben gedaan, onderricht door een erkende instantie-dierenarts.
Antwerps Cichliden Center onder ons beheer sinds 2020 (Hester, Sven, Mike) is hiervoor erkent.

Eveneens onze andere "kleine - middelgrote middenstander collega's waar we al eens mee samen werken (en die zijn dun bezaaid tegenwoordig) zijn hiermee in regel.
We mogen uiteraard geen namen noemen, maar wordt het eens geen tijd dat we onze activiteiten terug naar ons trekken, de specialisten?
Mensen die al 30 jaar en meer zaak houden in een buurt of dorpswinkel, kwekers, kleine lokale importeurs en groothandelaars die leven en werken om hun dieren en de hobby in leven te houden?
Ondanks de online giganten, de tuinmeubel en plantenketens, online shops die levende visjes verzenden met een banale koerier...

Het is duidelijk dat het beleid compleet gefaald heeft inzake kennis en wijsheid doorgeven aan verkopers van zulke "ketens" en online supermarkten, daar deze nog steeds wegkomen met vissen (en andere waterdieren) mee te geven op dezelfde dag dat een 'beginneling' een aquarium koopt(!), en dit uit zuiver winstbejag.

Iedereen die zich ook maar een beetje inleest op voorhand, leest - leert als eerste (op de betere zeldzame fora) dat een aquarium moet "indraaien".
Dat woordje "indraaien", kost ons een goede 30 minuten aan een gezin of persoon die hier binnen komt en ons diezelfde vraag stelt, waarom wil jij mij geen aquarium verkopen, en gelijk visjes meegeven?
Wij geven u wel die uitleg, en gratis en voor niks, en dan is het aan de klant om te beslissen of hij luistert naar ons, of "ergens anders" eens gaat horen.

Beste klanten, en toekomstige klanten, bezint eer ge begint, doe de moeite om naar een lokale aquarium winkel te gaan, en bevraag u daar eens eerst alvorens u een levend biotoop te laten verkopen door een jobstudent. (met alle respect voor jobstudenten)
Wij zijn er voor u!
Delen mag.

24/03/2021

COVID-19 Update!
Beste klanten, we blijven nog steeds open. We vallen gelukkig onder de essentiΓ«le winkels. Rekening houdend met de collega's van horeca, kappers, en alle andere hardwerkende mensen die alweer getroffen worden, vragen we uitdrukkelijk volgende bezoekregels bij ons, nog steeds, en nu nog stricter, te respecteren:

We laten 1 gezinslid per familie tegelijk binnen, tenzij 1 kindje jonger dan 12 jaar dat u vergezelt.
Eveneens geldt er een uitzondering voor volwassen begeleiders van hulpbehoevenden.
We laten max 2 volwassen klanten binnen per keer op de gehele oppervlakte van onze winkel.
Op afspraak eveneens ook voor grote projecten en of aankopen slechts 1 persoon.
Je kan gerust bellen om een artikel af te halen, of mailen, of via onze webshop bestellingen plaatsen. Aan de winkel zelf vragen we even aan te bellen daar we de deur dicht houden en dit om misverstanden te voorkomen. Uiteraard werken we nog steeds met een afhaalpunt.
Graag dus gericht aankopen, dus niet "komen kijken".
We waren al streng met onze toegang, en we betreuren dit, maar uit solidariteit met de andere getroffen sectoren, vragen we dit te respecteren.
Bedankt voor het begrip πŸ™
Sven & Mike.

22/03/2021

Hide and seek

🐠
11/02/2021

🐠

Zalig kerstmis πŸŽ„
25/12/2020

Zalig kerstmis πŸŽ„

πŸ‘πŸ»β€οΈ
24/12/2020

πŸ‘πŸ»β€οΈ

17/11/2020

COVID-19 Update!
Beste klanten, we blijven nog steeds open. We laten echter 1 gezinslid per familie tegelijk binnen, tenzij 1 kindje jonger dan 12 jaar dat u vergezelt.
We laten max 2 volwassen klanten binnen per keer.
Je kan gerust bellen om een artikel af te halen, of mailen, of via onze webshop bestellingen plaatsen. Aan de winkel zelf vragen we even aan te bellen daar we de deur dicht houden en dit om misverstanden te voorkomen.
Bedankt voor het begrip πŸ™
Mike & Sven.

πŸ‘ŒπŸ»πŸ‘ŒπŸ»πŸ‘ŒπŸ»πŸ€©
29/08/2020

πŸ‘ŒπŸ»πŸ‘ŒπŸ»πŸ‘ŒπŸ»πŸ€©

πŸ‘ŒπŸ»πŸ‘ŒπŸ»
20/08/2020

πŸ‘ŒπŸ»πŸ‘ŒπŸ»

Onderhoud van buitenvijver
15/08/2020

Onderhoud van buitenvijver

Adres

Annuntiatenstraat 16
Antwerp
2170

Meldingen

Wees de eerste die het weet en laat ons u een e-mail sturen wanneer Aquanoot nieuws en promoties plaatst. Uw e-mailadres wordt niet voor andere doeleinden gebruikt en u kunt zich op elk gewenst moment afmelden.

Contact

Stuur een bericht naar Aquanoot:

Video's

Delen