02/08/2024
Meet: Wout van Aert, ook wel Wout voor de vrienden 😸
Wout is een heel lief, gevonden katertje en is waarschijnlijk aangereden. Daardoor heeft hij net als de echte Wout van Aert ook een behoorlijke botbreuk opgelopen (in zijn achterpoot).
De eerste dagen waren kritisch want Wout had ook een klaplong en een longbloeding opgelopen. Inmiddels heeft Wout zich een echte Olympische kampioen bewezen en gaat het goed, waardoor we op zoek zijn naar jullie hulp!
Wout verdient ondanks zijn dakloze status wat ons betreft wel een kans op een leuk leven en op termijn een 5* huisje. Daar gaat hij alleen wel door moeten met 3 pootjes, maar de paralympische spelen blijven wel een optie hoor! 😄
Ondanks dat wij de operatie en zijn zorg in onze eigen tijd zullen uitvoeren én met het goede doelenpotje komen we nog wel wat tekort.
In het kort; Wout zijn rechter achterpoot moet geamputeerd worden. Ook moet hij in orde gebracht worden voor een adoptie, dat betekent dat hij gechipt, gecastreerd en gevaccineerd moet worden en een Europees paspoort krijgt. Dit alles en de behandeling van de afgelopen dagen (röntgenfoto's, medicatie, opname en de zorg) komt normaal neer op 850 euro. We hopen met 500 euro uit de kosten te zijn en met alles wat er is gespaard komen we nog 200 euro tekort. We vragen dan ook een om een kleine bijdrage voor iedereen die iets kan missen, alle kleine beetjes helpen bij Wout zijn Olympische carrière! Mochten we dit bedrag al bereikt hebben dan gaan eventuele donaties weer naar ons goede doelenpotje/volgende zielepootje. De operatie en het klaarmaken voor de adoptie voeren we sowieso uit, ongeacht het eventuele opgehaalde bedrag.
Er zal een potje staan aan de balie voor een donatie, een bankoverschrijving gaat helaas niet. Voor vragen of meer info over de eventuele adoptie over Wout kan je ons altijd contacteren.
Heel erg bedankt alvast!
Groetjes, Team Bosrand en pootjes van Wout🐾