Hondentrimsalon Sabrina

Hondentrimsalon Sabrina Hondentrimsalon voor grote en kleine honden, met 25+jaar ervaring ook geopend 6dgn en 4 avonden.
(23)

Schattig kopje ❤️
22/08/2024

Schattig kopje ❤️

08/08/2024

Na een fijne vakantie,
Is de salon weer open

Wij gaan genieten van een wel verdiende vakantie 8 augustus zijn wij er weer.Fijne vakantie ⛱️
17/07/2024

Wij gaan genieten van een wel verdiende vakantie 8 augustus zijn wij er weer.
Fijne vakantie ⛱️

03/07/2024
03/07/2024

Pip is fijn gewassen en gedroogd haar nagels geknipt en de voetjes oogjes zijn netjes gemaakt, ze ziet er weer prachtig uit ❤️

Fijne pakjesavond
05/12/2023

Fijne pakjesavond

Voor het eerst geknipt  vandaag, is Kiki niet knap? ❤️
02/12/2023

❤️ Schattige Sam❤️
28/10/2023

❤️ Schattige Sam❤️

🕷🕷🕷👻👻👻👻👻👻👻👻🕷🕷🕷
28/10/2023

🕷🕷🕷👻👻👻👻👻👻👻👻🕷🕷🕷

16/10/2023

Vrijgevestigde dierenartsen en dierencrematoria in Nederland

❤️Fijne dierendag❤️
04/10/2023

❤️Fijne dierendag❤️

🐾Deze hele week dierendag,🐾De hondjes die deze week een afspraak hebben mogen iets uitzoeken uit deze mand ❤️
02/10/2023

🐾Deze hele week dierendag,🐾

De hondjes die deze week een afspraak hebben mogen iets uitzoeken uit deze mand ❤️

Fijn weekend tot maandag ❤️🐾❤️
23/09/2023

🩷 Schattig Romy 🩷
23/09/2023

🩷 Schattig Romy 🩷

Nieuwe hangertjes, welke is het leukste??
23/09/2023

03/09/2023

Asten

Adres

Saturnusstraat 16
Asten
5721BS

Openingstijden

Maandag 09:00 - 18:00
Dinsdag 09:00 - 20:45
Woensdag 13:00 - 21:00
Donderdag 09:00 - 20:45
Vrijdag 09:00 - 20:45
Zaterdag 08:00 - 18:00

Meldingen

Wees de eerste die het weet en laat ons u een e-mail sturen wanneer Hondentrimsalon Sabrina nieuws en promoties plaatst. Uw e-mailadres wordt niet voor andere doeleinden gebruikt en u kunt zich op elk gewenst moment afmelden.

Contact

Stuur een bericht naar Hondentrimsalon Sabrina:

Video's

Delen