Rembeza_Pro_Sobaky

Rembeza_Pro_Sobaky 🔴Dog behaviorists,canine trainer.🔴Friend of Pet Dog Trainers of Europe 🔴Scientific approach

Не можу передати наскільки часто люди «нагороджують» своїх собак по маківці. Можливо, це приносить задоволення господаря...
12/12/2024

Не можу передати наскільки часто люди «нагороджують» своїх собак по маківці. Можливо, це приносить задоволення господарям, але більшості собак не подобаються такі ляскання, і часто вони висловлюють це уникненням.
👩‍🦰Я думаю, що основна проблема полягає в тому, що нагороджуючи собаку, ми робимо те, що приємно нам, нерідко забуваючи дивитися на те, як наші дії сприймаються собакою.
👆Важливо розуміти, що людина і собака - це два різні види і комунікація всередині виду відрізняється.
Позитивне підкріплення означає додавання чогось, що спонукатиме собаку повторити цю дію. Не впевнена, що плескання і погладжування по голові будуть нагородою.
🐶Собаки не здатні висловлювати свої бажання словами, але їхні обличчя можуть це показати, нам потрібно навчитися це зчитувати.
🫂Обійми це людська історія, коли ми хочемо проявити тепло, ласку, турботу, коли ми радіємо - ми хочемо обійняти

🐶Собаки ж «обіймаються», якщо можна так сказати, у разі спарювання, здійснюючи «садки».
👆Якщо собака кладе лапу поверх тіла іншого собаки під час зустрічі, він порушує всі допустимі межі соціально-прийнятних взаємодій.
👩І, на мій погляд, нічого страшного в тому, якщо ми обіймаємо наших собак і вони нас терплять, але набагато страшніше, якщо це відбувається систематично, якщо нам здається, що собакам так подобається спілкуватися, якщо так спілкується дитина - тут можуть початися проблеми.
☝️👶Задумайтеся, чому найчастіше укуси дітей припадають на обличчя? А скільки роликів із дівчатами, чиї обличчя покусані собаками? І, повірте, будь-який собака спочатку буде просто «облизуватися».
🔴Ми «неправильно» взаємодіємо з точки зору виду з нашими собаками і порушуємо їхні особисті кордони, не бачачи, що собаки просять нас припинити.
❤️Розуміння сигналів і знання особливостей собак - запорука здорових стосунків

🐶Ожеледь На такому покритті у собак, як і у людей, підвищується ризик травм. Свою роль тут відіграють ще й відрослі кігт...
03/12/2024

🐶Ожеледь На такому покритті у собак, як і у людей, підвищується ризик травм. Свою роль тут відіграють ще й відрослі кігті: вони знижують і без того погане зчеплення подушечок з поверхнею. Собака може посковзнутися на льоду, забитися, зламати лапу, розтягнути або порвати зв’язки на не розігрітих суглобах. Для того, щоб знизити небезпеку травм, забезпечте собаці по можливості рівномірне навантаження.
🐶Реагенти.Хімічними складами посипають дороги і тротуари навіть у житловій зоні. Якщо у вас є можливість гуляти в місцях без цієї чорно-сірої «посипки» на снігу - вирушайте туди. Якщо такої можливості немає, то варто задуматися про купівлю взуття для свого чотирилапого друга. Так само можна використовувати спеціальні захисні мазі, які створюють на шкірі захисну плівки і зменшують ковзання лап. Адже солі та реагенти впливають на найчутливішу частину лапки
- шкірку між пальців.
🐶Низька температура Те, як собака переносить холод, залежить від безлічі факторів: породи, віку, вовняного покриву, стану здоров’я, раціону харчування. Будьте уважні до свого вихованця, якщо ви бачите ознаки переохолодження, вирушайте додому. Прогулянки повинні приносити радість, а яка тут радість, коли тремтиш
🐶Кучугури Заритися, копати, шукати загублений м’ячик - скільки різних розваг у цих привабливих заметах. Там же ховаються і небезпеки - сніжок прикриває все рівним шаром, а що під ним? Під ним може бути гілка, що стирчить, металевий штир, скло тощо. А знижена температура викликає зниження чутливості. Тому часто на холоді наколовшись або порізавшись, собака може не одразу відсмикнути лапу, продовжує спиратися на неї і ще більше травмує. А оскільки судини звужені, то і кровотеча виявляється не одразу, а іноді тільки після приходу додому. Щоб убезпечити свого улюбленця, намагайтеся не пускати любителів зануритися в пухнастий замет у незнайомій місцевості. Нехай купається в сніговому морюшку десь у перевіреному місці

Ми дуже сильно зблизилися з собаками і багато в чому це стало можливим тому, що у нас із собаками ідентична соціальна ст...
22/11/2024

Ми дуже сильно зблизилися з собаками і багато в чому це стало можливим тому, що у нас із собаками ідентична соціальна структура, собаки дуже соціальні і живуть сім’ями.
🐶Життя собак у дикій природі дуже сильно відрізняється від життя з нами, одна зграя конкурує з іншою і вони не ходять один до одного «на чай».
👩👨У нас, у людей, є переконання в тому, що адекватна соціалізація має на увазі те, що собака любить ВСІХ, він повинен даватися гладитися кожному і отримувати від цього задоволення. Є й інше переконання в тому, що собака має слухатися чужих людей.
☝️У нормі ставлення собаки до чужих людей - нейтральне. Але, якщо чужа людина порушує соціальні стереотипи (гладить її), собака в нормі відчуває настороженість і стривоженість.
Глобально у собак, як і в нас, є наша постійна сім’я, де в усіх є права та обов’язки.
👩‍🦰Існують і «тимчасові» члени сім’ї: для собаки це люди, які з’являються в її житті і вона їх знає: наші гості, друзі, родичі.
🧔‍♀️І є ЧУЖІ люди: це люди, які і в нашому і в собачому житті не мають значущості. У нормі коли в собаки формуються ці стереотипи.
Ми змушуємо наших собак спілкуватися, але скажіть, хіба ми вітаємося з кожним зустрічним? А що буде, якщо чужа людина підійде на вулиці і буде нас чіпати? Усе те саме як у собаки, ми будемо відчувати настороженість і напругу❤️🐶

Жорстокість дітей до тварин може виникати з кількох причин, і вони не завжди є проявом навмисного зла чи байдужості. Важ...
30/10/2024

Жорстокість дітей до тварин може виникати з кількох причин, і вони не завжди є проявом навмисного зла чи байдужості. Важливо розуміти, що діти ще тільки навчаються взаємодіяти з навколишнім світом, і іноді їхні дії є результатом недостатнього розуміння емоцій тварин або своїх власних.
👆Діти вчаться на прикладах дорослих, тому важливо, щоб дорослі показували поважне ставлення до тварин. Якщо ж у родині або серед друзів не дотримуються таких принципів, дитина може наслідувати це.

Тож:
👶 Недостатній досвід і розуміння. Маленькі діти можуть не усвідомлювати, що їхні дії завдають болю або дискомфорту тваринам. Розвивати емпатію у дитини потрібно змалечку
👶 Дослідження світу. Малюки часто досліджують світ через тактильні відчуття — тягнуть, стискають, натискають, іноді не розуміючи, що це може бути боляче. Вони вивчають, як поводиться тварина у відповідь на їхню дію, тому такі дії можуть бути більше проявом цікавості, ніж жорстокості.Батьки повинні завжди слідкувати і не допускати того,що дитина зробить боляче тваринці.
👶 Імітація поведінки з мультфільмів чи ігор. Сьогодні багато мультфільмів, ігор та контенту в інтернеті можуть містити сцени, де тварин використовують у веселих, але не завжди відповідних для наслідування ситуаціях. Діти можуть копіювати це, не розуміючи можливих наслідків.Батьки повинні розповідати,як правильно поводитися з улюбленцями
👶 Внутрішні емоційні проблеми. Іноді жорстокість до тварин є сигналом емоційного неблагополуччя. Дитина може відчувати тривогу, образу, злість або переживати стрес. Вона не завжди може висловити свої почуття словами, тому може проявляти їх через дії, в тому числі на тваринах.Це пряма відповідальність батьків закривати потреби дитини,вміти слухати і допомагати переживати негативні емоції

Виходячи з усіх пунктів,можна зробити висновок,що за жорстокість дитини до тварини відповідальні батьки та дорослі.Тож давайте будемо нести відповідальність за поведінку дітей саме ми. З ❤️ до 🐶 і 👶

Коли людина купує маленьке цуценя чи дорослого собаку, вона покладає на себе не лише клопоти з утримання та виховання со...
23/10/2024

Коли людина купує маленьке цуценя чи дорослого собаку, вона покладає на себе не лише клопоти з утримання та виховання собаки, а й низку обов’язків і правил, що формуватимуть культуру собаківництва в суспільстві.
👆Одразу хочеться згадати прибирання продуктів життєдіяльності домашніх улюбленців. З кожним роком, людей, які «ходять з мішечками» стає все більше і більше, що не може не радувати❤️
🐶Власник повинен унеможливити неконтрольоване переміщення собаки та забезпечити йому правильну амуніцію. Особливо в громадських місцях, місцях загального користування, на проїжджих частинах автомобільних доріг. У громадських місцях на собаці обов’язково має бути повідець. А для деяких порід, які увійшли до переліку потенційно-небезпечних - намордник. Намордник також необхідний собакам, які не входять до цього переліку, але становлять загрозу для оточуючих. А також він стане в пригоді в громадському транспорті або в громадських місцях, з великим скупченням людей.
🐶Господар повинен забезпечити безпеку та особистий простір не тільки своєму собаці, а й іншим собакам або людям. Уточніть у людини на іншому кінці повідця і переконайтеся в тому, що собака і власник, яких ви зустріли, будуть «не проти» поспілкуватися з вашим чотириногим другом. 👆Будь-який собака має право не бажати гратися з іншим собакою. Крім того, він може боятися або навіть бути агресивним по відношенню до інших тварин. Якщо попереду у вас вузька ділянка тротуару і вам необхідно розійтися з іншою собакою, розташуйте собак так, щоб вони пройшли з зовнішньої сторони, не стикаючись один з одним.
👆Важливо пам’ятати, що ніхто не зобов’язаний любити вашу собаку. І це нормально. Тому, повертаємося до пункту 2
🐶👆Важливо пам’ятати, що ніхто не зобов’язаний любити вашу собаку. І це нормально. Тому, повертаємося до пункту 2 .Не варто кричати людям «вона добра і не кусається» - просто покличте собаку.
🔴Беріть на себе відповідальність, якщо ваш собака завдав шкоди майну, людям чи іншим тваринам. Звісно, йдеться про ті випадки, коли ви вчасно не проконтролювали собаку.
☑️Від кожного з нас залежить ставлення суспільства до собак та їхніх власників. Ми в силах зрушити це ставлення в кращий бік❤️🐶

❤️що цуценя,що дітки на ранніх етапах розвитку вразливі до стресу.Стресові ситуації можуть негативно впливати на розвито...
11/10/2024

❤️що цуценя,що дітки на ранніх етапах розвитку вразливі до стресу.Стресові ситуації можуть негативно впливати на розвиток мозку
❤️чутливі періоди розвитку.Що у цуциків,що у немовля є імпритинговий період. У цей період дуже важливий позитивний досвід з навколишнім середовищем.У песиків він починається від 3х тижнів і закінчується +\- у 14.У немовлят до 1,5 рочків-час швидкого розвитку когнітивних і сенсорних функцій
❤️нейропластичність.Мозок є надзвичайно пластичним,як у цуциків так і у немовлят на ранніх стадіях життя.Це означає,що вони легко засвоюють нові навички та інформацію,оскільки нейронні звʼязки активно формуються.Важливим є збагачене середовище
❤️емоційний розвиток.Як у немовля так і у песика розвивають базові емоційні звʼязки через соціальні взаємодії.Обидва види залежні від надійних та позитивних відносин для розвитку почуття безпеки
❤️комунікація та мова.Оби два види використовують невербальну комунікацію для передачі своїх потреб.Згодом малюки починають розмовляти,але спочатку вони спілкуються за допомогою крику,міміки і жестів,а песики за допомогою вокалізаціі,мови тіла

Ми два різних вида(людина і собака),про це не варто забувати,але з іншої сторони ми соціальні види і дуже схожі❤️🐶

Багато власників стикаються з тим, що собака втрачає бажання щось робити за скорочення «матеріальної» вигоди. Немає їжі/...
04/10/2024

Багато власників стикаються з тим, що собака втрачає бажання щось робити за скорочення «матеріальної» вигоди. Немає їжі/іграшки = нема чого старатися. А господар чесно намагається підкріпити «собою»: радіє, хвалить, намагається погладити. Все це прекрасно і правильно звучить, є тільки одне велике «АЛЕ». Далеко не всі собаки люблять пропоноване господарем соціальне підкріплення.

🐶З чого почати розвиток соціальної мотивації?
👆Перше що потрібно зробити - з’ясувати, які види погладжування подобаються вашому собаці.Його думка тут вирішальна. Тут все індивідуально, потрібно пробувати і фіксувати для себе реакцію собаки на той чи інший вплив. Наприклад, для одного собаки гра в «штовхалки» з господарем - це кльово і весело, а для іншого - грубо і неприйнятно. Потрібно звертати увагу на мову тіла собаки. Варіантів може бути безліч: тактильні взаємодії (одні люблять, щоб чухали попу; інші, щоб чухали груди; а хтось, щоб плескали по лопатках тощо), наздоганялки, штовхалки, стрибки і т.д. Ну і, звісно, емоції - потрібно вміти так сказати «хороший хлопчик», щоб собака повірив вам.

🐶Як зрозуміти, що собаці подобається ваш формат соціального підкріплення?
Усе просто, якщо собаці подобається ваше соціальне підкріплення, то, після похвали, він підходить і вимагає: «агов, я хочу ще». І не забуваємо, про правило 3 секунд.
🐶Після того, як вдалося з’ясувати, який варіант соціального підкріплення подобався вашому собаці, можна робити «бутерброди»:
Соціальне підкріплення - їжа - соціальне підкріплення.
Соціальне підкріплення - гра - соціальне підкріплення.
Соціальне підкріплення - їжа - гра - соціальне підкріплення.
Соціальна мотивація - не тільки класний інструмент. Але й чудовий показник, наскільки хороші стосунки в парі людина-собака, чи є там довіра, розуміння і любов.
На розвиток соціальної мотивації потрібен час і регулярність!❤️🐶

👶Дитинка народжується дуже безпомічною.Вона не може зригнути сама,буває навіть покакати.Тобто повністю залежить від доро...
27/09/2024

👶Дитинка народжується дуже безпомічною.Вона не може зригнути сама,буває навіть покакати.Тобто повністю залежить від дорослої людини.Але,з кожним рочком дитинка стає більш пристосованою до життя та все менш залежною від дорослого(наразі базові навички)
🐶Песики все життя залежать від своєї людини.Людина вирішує коли гуляти(і виводити у туалет),чим кормити і коли,як займатися і чим займатися з песиком,пестити песика і коли і т.д
👶Бувають дні,коли Габріель дуже сильно плаче.Ій всього 2,5місяці. Завжди!Є причина сльоз(болить животик,хоче їсти,нудьга і т.д по віку).Вона не може це сказати словами,ще дуже маленька.Тільки таким чином може показати (а це поведінка) свої потреби,почуття.Вона плаче,вона так розмовляє зі мною
Поведінка-це теж слова,немає почуттям обличчя в буквах.Тільки в рухах ,в звуках(агу і т.д по віку)
🐶Песики зовсім не вміють говорити і вокалізацією,яку багато власників намагаються подавити,та поведінкою показують свої почуття та емоції.
Але ж,соромно у соціумі…собака не повинна гавкати,робити випади,показувати оскал-це агресія!
Для песиків видотипово гавкати,вити,скавчати,рикати.Вони так розмовляють-слова!А мова тіла песика з вокалізацією -це речення.
Люцифер завжди рикає ,коли знаходиться у мене на руках,а інші песики хочуть його понюхати. «Ой,у вас дуже агресивний чихуа»!-Звісно!Втручаються у його індивідуальну дистанцію,коли він навіть не взмозі буде відійти,якщо йому не сподобається. Я би теж рикала,можливо би навіть прикусила. Він дуууже ввічливо просить,щоб звалили і не торкалися його на моїх руках.
Люди,які знайомі з ним скажуть,що він чудовий😌
👶Чому ж тоді не соромно за дитину?Тому що,це наш вид і немає нічого «такого» у плачі,істериці? Значить щьось не подобається,турбує,треба зрозуміти що і допомогти їй.
🐶А на песика можна накричати,дьорнути за повідець і все.Тобто покарати (для мене жорстоко)І навіть не розбиратись,що не так.А ще і начепити клеймо «агресора».

Болісна тема для мене,особливо з появою дитини!
👆Вивчайте мову тіла песика,контекст ситуацій,вокалізацію!Прислухайтесь до них,бережіть їх!Вони найкращі наші друзі,за життя яких ми несемо відповідальність❤️

Ви подумали, зважили всі «За» і «Проти» і вирішили, що другому улюбленцю бути. Що слід враховувати в цьому випадку?🐶Опти...
28/08/2024

Ви подумали, зважили всі «За» і «Проти» і вирішили, що другому улюбленцю бути. Що слід враховувати в цьому випадку?
🐶Оптимально, якщо другий собака з’явиться тоді, коли основне виховання першого влаштовує вас. Рідко це менш ніж через рік від появи старшого, частіше - від півтора року і більше.
🐶Якщо ваш перший вихованець дуже віковий, варто реально оцінити наскільки він готовий до змін у житті. Не варто брати двох цуценят або молодих собак одночасно. Успішні приклади таких пар є, але це вимагає часу, самоорганізації та самовіддачі від власника. Перший приблизно рік життя буде дуууже веселим і непростим...
🐶Якщо новобранець і «дідусь» мають різні розміри або дуже відмінний рівень активності, це доведеться враховувати під час організації простору і прогулянок. Доведеться організувати ритуали життя. В іншому разі на Вас чекають конфлікти або банда руйнівників.
🐶Другий собака буде не такий, як перший. Навіть якщо вони однієї породи. Навіть якщо одних кровей. Просто насолоджуйтеся спілкуванням зі ще одним членом сім’ї ❤️🐶

🐶 Завжди пам’ятаємо, що перший собака не зобов’язаний бути нянькою та іграшкою для другого. Перший собака має право на п...
27/08/2024

🐶 Завжди пам’ятаємо, що перший собака не зобов’язаний бути нянькою та іграшкою для другого. Перший собака має право на повагу до його особистого простору, звичок і ритуалів. У жодному разі не даємо новобранцю вторгатися у світ старшого без явної на те згоди останнього. Собаки не повинні з’ясовувати стосунки і розставляти крапки над «І» самостійно, для цього в них є мудра людина, за чиїми законами вони й живуть.
🐶Якщо у Вас один не дуже активний улюбленець, побут за принципом «і так зійде» зазвичай не викликає конфліктів. Якщо ж собак більше одного, навіть черговість поцілунків при зустрічі може мати значення
🐶У систему життя варто ввести ритуали для годування, ритуали надягання амуніції, ритуали виходу через двері, ритуали отримання ласощів, іграшок і пестощів. Якщо цього не зробити, можливе перезбудження собак, сутички і навіть бійки. У кожного собаки має бути своє місце. Це не означає, що вони мають перебувати тільки там. Це означає, що необхідний простір, де собака може усамітнитися. Це може бути клітинка, лежанка, затишний куточок за хазяйською подушкою: та на що фантазії і сімейних традицій вистачить! Головне, щоб це місце було улюблене собакою❤️🐶

Усі ми,собачники,рано чи пізно задумуємось про те,що хочемо завести другого песика.Тож,хочу наголосити на тому,що другог...
26/08/2024

Усі ми,собачники,рано чи пізно задумуємось про те,що хочемо завести другого песика.
Тож,хочу наголосити на тому,що другого песика ми беремо СОБІ,а не для першої!Перша собачка щє одного песика не замовляла їй було дуже добре і одній у сімʼї.

То виходить, що краще зупинятися тільки на одному вихованцеві?
Зовсім ні! Краще за одного вихованого й улюбленого собаку тільки більш ніж один вихований і улюблений собака. Просто варто дотримуватися простих правил

🐶Кожну собаку ми беремо для себе. Не для першого собаки. Не для дитини. Не для сусідів. Для себе. При такій установці немає місця невиправданим очікуванням, а відповідальність наша.
🐶Якщо ж собаки подружилися, це буде приємний бонус. Навіть якщо старший собака прекрасно вихований, необхідно знайти час для роздільних прогулянок. Усе ж ритм життя цуценяти і дорослого пса значно відрізняється.
🐶Крім того, перший собака зазвичай цінує час наодинці з коханою людиною, а для молодшого це чудова нагода вибудувати стосунки з господарем
🐶Тренуємо собак також по-окремо
Далі у наступному пості❤️🐶

Тиждень назад Люцифер сильно захворів. А багато власників мені давали «поради» торкатися носу і дивитись,він вологий/сух...
29/07/2024

Тиждень назад Люцифер сильно захворів. А багато власників мені давали «поради» торкатися носу і дивитись,він вологий/сухий/теплий/прохолодний.Але,тут все складніше аніж просто визначити температуру по носу.
Тож симптоми,які можуть вказувати на підвищену температуру
🐶Вʼялість
Якщо песик активний,то вʼялість може бути симптомом
🐶Рвота та кашель
На фоні лихорадки може розвиватися рвота
🐶Втрата апетиту
Якщо песику дуже погано,він не хоче їсти
🐶Гарячі вуха
Якщо вуха гарячі,песик трясе головою скоріш за все у нього температура
🐶Сухий і теплий ніс
Це може бути симптомом температури,але повинен супроводжуватися ретельним аналізом. Це не означає,що кожного разу коли ніс сухий це жар
🐶Коли очі сльозяться
Як і в людей,коли червоніють і сльозяться очі може означати температуру
🐶Діарея
Коли у песика діарея,це може бути не тільки біль у животику. Треба виміряти температуру,що б зрозуміти повʼязана вона з болем чи ні

Хочу зазначити,що точну оцінку температури вам покаже ректальний термометр!Термометр треба намастити вазиліном і тільки після цього вводити його ректально

Нормальна температура у великих песиків 37,5-39 ,у маленьких 38,6-39,4. З любовʼю 🐶🐶🐶

🐶Песики брахіцефали(французькі бульдоги,мопси і т.п)🐶Якщо ви виїхали в супер теплу країну,а ваш песик народився і прожив...
13/07/2024

🐶Песики брахіцефали(французькі бульдоги,мопси і т.п)
🐶Якщо ви виїхали в супер теплу країну,а ваш песик народився і проживав у більш помірному кліматі
🐶песики похилого віку
🐶щеня
🐶песики з серцево-судинними захворюваннями
🐶песики,які мають зайву вагу
🐶песики,які потребують грумінгу. Адже наразі,дуже важливо,щоб б не було ковтунів та вони були гарно вичесані.
🐶песики,що дуже активні.Важливо допомагати їм! Адже по такій спеці найкраще давати ментальне навантаження,а фізичне менше,ніж зазвичай❤️🐶

❌ходити по гарячому асфальту❌гуляти  вдень❌залишати в машині✅змінювати час прогулянки на ранній ранок і пізно ввечері✅за...
10/07/2024

❌ходити по гарячому асфальту
❌гуляти вдень
❌залишати в машині

✅змінювати час прогулянки на ранній ранок і пізно ввечері
✅захищати лапки.Вдягати взуття чи обробляти спеціальним воском

❌не змушуйте лежати на охолоджуючому килимку!Це повинен бути вибір песика,лежати чи ні
✅вода повинна були в доступі завжди!
❌не вимагайте фізичні навантаження,краще введіть більше ментальне навантаження
✅якщо ви використовуєте намордник,він повинен бути вільним і вентильованим
❌не давайте сильно холодну воду!Вона повинна бути кімнатної температури
❌не стрижіть собак з підшерстям дуже коротко! Так не можна робити,в них змінюється теплорегуляція. Краще видуйте бустером,феном,вичешіть
✅вдягайте комфортні,анатомічні охолоджуючі жилети
❌не змушуйте купатися у водоймах! Краще намочити тільки лапки з животиком
❌також не змочуйте голову та спину водою. Ви зробите гірше вашому улюбленцю
✅якщо песик знайшов комфортне охолоджене місце вдома,не заважайте йому там відпочивати. З любовʼю і повагою до всіх песиків та їх власників❤️🐶

В першу чергу це величезна історія,з якою раніше проживала неймовірна душа! У деяких були приємні історії,а у деяких нав...
04/07/2024

В першу чергу це величезна історія,з якою раніше проживала неймовірна душа! У деяких були приємні історії,а у деяких навіть не було можливості їх прожити. Погане чи хороше…в любому випадку залишає свій слід на все життя. У песика було своє життя,свій уклад і наразі все зруйновано і зʼявилися ви.

Так, ви можете бути тільки з добрими намірами, ви хочете допомогти собаці, хочете зробити його життя прекрасним, але це не скасовує того, що його звична рутина звалилася.
Чи страшно це? Так!
Чи незрозуміло це? Так!
Чи безпечно це? Дуже незрозуміло!
Собака відчуває змішані почуття і повне відчуття того, що не розуміє, що тепер буде, що це за люди і як їй тепер поводитися.
І якщо людина справді хоче допомогти собаці адаптуватися і побудувати з ним довірливі стосунки, то спочатку треба ВІДСТАТИ ВІД СОБАКИ!

Будь-яка її поведінка - нормальна в такому стані. Надмірний лай, боязкість вас/людей або будь чого, хованки де-небудь і т.д. І головна допомога - спостерігати!
Собака не зізнається вам у коханні, не буде «вдячна вам за порятунок», якщо ви насуватимете, різко мінятимете його звичне життя. ВІН ЯКОСЬ ЖИВ, ЙОМУ ТРЕБА ЧАС!
Ви тільки уявіть, що вас витягують із дому, заселяють у зовсім інше місце з чужими людьми, правилами. І від вас ще щось хочуть, на вас навалюється один світ! Моторошно звучить...
Найправильніший початок - намагатися жити із собакою так, як він жив раніше. Їжа, прогулянки, навантаження, амуніція тощо. І нічого не вимагати натомість. НЕ ТРЕБА ОЧІКУВАНЬ, бо все змінюється, собака розкриється пізніше, а поки дайте йому час...
Час, щоб зрозуміти, що ВИ - БЕЗПЕЧНА ЗОНА! Інакше, собака може стати «зручним», але не буде «собою» і не зможе вам довіритися

Ми пройшли курс і здали екзамен з Люцом по пошуку! На мою думку,як спеціаліста з поведінки,це найкорисніший вид діяльнос...
17/06/2024

Ми пройшли курс і здали екзамен з Люцом по пошуку! На мою думку,як спеціаліста з поведінки,це найкорисніший вид діяльності для ментального навантаження. Я дуже рада,що йому це довподоби і в нас,як у команди,все складалося найкращим чином🫶🏻🐶

Дуже багато випадків,коли момент соціалізації пропущений. І клієнти мені скаржаться,що хотіли б,що б їх песик добре спіл...
12/06/2024

Дуже багато випадків,коли момент соціалізації пропущений. І клієнти мені скаржаться,що хотіли б,що б їх песик добре спілкувався з собі подібними,людьми. Але ж найважливіше те,чого хоче саме ваш собака👆

Це тільки наше бажання,що б песик спілкувався…

Собачки можуть не потребувати і не любити спілкуватися з іншими песиками,ігнорувати їх,не любити інших людей і це нормально!

Важливо враховувати бажання собаки і бути у соціумі. Що це означає? Що реально потрібно соціалізувати песика та навчити правилам життя у суспільстві.
І це все! Ви просто показуєте, що в цьому світі існують автобуси, велосипеди, п’яні дядьки, інші собаки, целофанові пакети тощо. Показуєте і вчіть реагувати так, щоб собака не завдавав шкоди суспільству, ну і, звісно, реагував не на шкоду своєму здоров’ю. Все. А чи буде він взаємодіяти з цими предметами і істотами - вже питання його особистості. І тут я вважаю, що найправильніше враховувати бажання собаки👆
En⤵️

There are many cases when the moment of socialization is missed. And clients complain to me that they would like their dog to communicate well with people of their own kind. But the most important thing is what your dog wants....

It’s just our desire that the dog communicates...

Dogs may not need and do not like to communicate with other dogs, ignore them, do not like other people, and this is normal!

It is important to take into account the dog’s desire to be in society. What does this mean? That you really need to socialize your dog and teach him the rules of life in society.
That’s all! You just show them that in this world there are buses, bicycles, drunken uncles, other dogs, cellophane bags, etc. You show and teach them how to react so that the dog does not harm society, and, of course, does not react to harm their health. And that’s all. And whether it will interact with these objects and creatures is a matter of it personality. And here I believe that the best thing to do is to take into account the dog’s wishes🫶🏻🐶

👆Легко навчатися новому👆Бути завжди спокійним👆Мати стабільну психіку👆Бути стресостійким І тут у мене питання❓Ми відповід...
04/06/2024

👆Легко навчатися новому
👆Бути завжди спокійним
👆Мати стабільну психіку
👆Бути стресостійким

І тут у мене питання❓

Ми відповідаємо тому, що вимагаємо від собак?
Чим більше я про це думаю,тим яскравіша відповідь на це питання. Як я можу вимагати від собачки те,що сама не в змозі зробити?
Давайте сприймати реальність! Так,песики не відповідають тій шикарній картині,що показують у фільмах та мультфільмах! Але це зовсім не привід їх не любити!
Що ж робити,коли реальність не співпадає з тим,що ми очікували?
В першу чергу брати відповідальність на себе,адже песик повністю залежить від нас;вчитися терпінню,емпатії та чуйності.

І звісно розуміти,що ми всі не ідеальні!
Пройде час і ви з посмішкою будете згадувати все те,що ви пройшли разом🫶🏻🐶
En⤵️

👆Easy to learn new things
👆Be always calm
👆Have a stable psyche
👆Be stress-resistant

And here I have a question....

Do we live up to what we demand from dogs?
The more I think about it, the clearer the answer to this question becomes. How can I demand from a dog what I can’t do myself?
Let’s face reality! Yes, dogs don’t live up to the gorgeous picture shown in movies and cartoons! But this is no reason not to love them!
What should we do when the reality does not coincide with what we expected?
First of all, we have to take responsibility for ourselves, because the dog is completely dependent on us; learn patience, empathy and sensitivity.

And of course realize that we are not all perfect!
Time will pass and you will remember with a smile all that you have gone through together🫶🏻🐶

Endereço

Pombal

Website

Notificações

Seja o primeiro a receber as novidades e deixe-nos enviar-lhe um email quando Rembeza_Pro_Sobaky publica notícias e promoções. O seu endereço de email não será utilizado para qualquer outro propósito, e pode cancelar a subscrição a qualquer momento.

Entre Em Contato Com O Negócio

Envie uma mensagem para Rembeza_Pro_Sobaky:

Compartilhar

Lojas De Animais nas proximidades


Outra lojas de animais em Pombal

Mostrar Todos