២/លោក ឃុន ប៊ុនធី មន្រ្តីការិយាល័យផលិតកម្ម និងបសុព្យាបាលខេត្តបានធ្វេីការបង្កាត់ពូជសិប្បនិមិ្មតគោ ១ក្បាលនៅភូមិអំពិល ឃុំលាយបូរ ស្រុកត្រាំកក់។
សារលិខិតជូនពរ ជូនចំពោះលោក​ ថៃ​ លី​ ប្រធាន​ការិយាល័យ​ផលិតកម្ម​ និង​បសុ​ព្យាបាល​​ខេត្ត​តាកែវ​ ក្នុងឱកាសចូលឆ្នាំថ្មី ឆ្នាំស...
សារលិខិតជូនពរ ជូនចំពោះលោក​ ថៃ​ លី​ ប្រធាន​ការិយាល័យ​ផលិតកម្ម​ និង​បសុ​ព្យាបាល​​ខេត្ត​តាកែវ​ ក្នុងឱកាសចូលឆ្នាំថ្មី ឆ្នាំសកល ២០២៥
------------------------
ក្នុងឱកាសចូលឆ្នាំថ្មី ឆ្នាំសកល គ.ស.២០២៥ ខាងមុខនេះ យេីង​ខ្ញុំ​ជា​មន្ត្រី​ការិយាល័យ​ផលិតកម្ម​ និង​បសុ​ព្យាបាល​ខេត្ត​ សូមបួងសួងដល់វត្ថុស័ក្តិសិទ្ធិក្នុងលោក សូមប្រោះព្រំសព្វសាធុការពរ បវរសួស្តី វិបុលសុខ មហាប្រសើរ ជូនលោក​ប្រធាន​ និងលោក​ស្រី​ ព្រមទាំងបុត្រជាទីស្រឡាញ់ សូមសម្រេចបាននូវពុទ្ធពរ និងពរទាំង ៥ប្រការ គឺ អាយុ វណ្ណៈ សុខៈ ពលៈ និងបដិភានៈ កុំបីឃ្លៀងឃ្លាតឡើយ។
សារលិខិតជូនពរ ជូនចំពោះ លោក​ ញ៉ិប​ ស្រ៊ន​ ប្រធាន​មន្ទីរ​កសិកម្ម​ រុក្ខា​ប្រមាញ់​ និង​នេសាទ​ខេត្ត​តាកែវ​ ក្នុងឱកាសចូលឆ្នាំ...
សារលិខិតជូនពរ ជូនចំពោះ លោក​ ញ៉ិប​ ស្រ៊ន​ ប្រធាន​មន្ទីរ​កសិកម្ម​ រុក្ខា​ប្រមាញ់​ និង​នេសាទ​ខេត្ត​តាកែវ​ ក្នុងឱកាសចូលឆ្នាំថ្មី ឆ្នាំសកល ២០២៥
ក្នុងឱកាសចូលឆ្នាំថ្មី ឆ្នាំសកល គ.ស.២០២៥ ខាងមុខនេះ ការិយាល័យ​ផលិតកម្ម​ និង​បសុ​ព្យាបាល​ខេត្ត​ សូមបួងសួងដល់វត្ថុស័ក្តិសិទ្ធិក្នុងលោក សូមប្រោះព្រំសព្វសាធុការពរ បវរសួស្តី វិបុលសុខ មហាប្រសើរ ជូនលោក​ប្រធាន​ និងលោក​ស្រី​ ព្រមទាំងបុត្រជាទីស្រឡាញ់ សូមសម្រេចបាននូវពុទ្ធពរ និងពរទាំង ៥ប្រការ គឺ អាយុ វណ្ណៈ សុខៈ ពលៈ និងបដិភានៈ កុំបីឃ្លៀងឃ្លាតឡើយ៕
សារលិខិតជូនពរ ជូនចំពោះ ឯកឧត្តម តាន់​ ផាន់​ណារ៉ា​ ប្រតិភូ​រាជ​រដ្ឋាភិបាល​កម្ពុជា​ទទួល​បន្ទុក​ជា​អគ្គនាយក​ដ្ឋាន​សុខ​ភាព​សត...
សារលិខិតជូនពរ ជូនចំពោះ ឯកឧត្តម តាន់​ ផាន់​ណារ៉ា​ ប្រតិភូ​រាជ​រដ្ឋាភិបាល​កម្ពុជា​ទទួល​បន្ទុក​ជា​អគ្គនាយក​ដ្ឋាន​សុខ​ភាព​សត្វ​ និង​ផលិតកម្ម​សត្វ​ ក្នុងឱកាសចូលឆ្នាំថ្មី ឆ្នាំសកល ២០២៥
ក្នុងឱកាសចូលឆ្នាំថ្មី ឆ្នាំសកល គ.ស.២០២៥ ខាងមុខនេះ ការិយាល័យ​ផលិតកម្ម​ និង​បសុ​ព្យាបាល​ខេត្ត​តាកែវ​ សូមបួងសួងដល់វត្ថុស័ក្តិសិទ្ធិក្នុងលោក សូមប្រោះព្រំសព្វសាធុការពរ បវរសួស្តី វិបុលសុខ មហាប្រសើរ ជូនឯកឧត្តមអគ្គ និងលោកជំទាវ ព្រមទាំងបុត្រជាទីស្រឡាញ់ សូមសម្រេចបាននូវពុទ្ធពរ និងពរទាំង ៥ប្រការ គឺ អាយុ វណ្ណៈ សុខៈ ពលៈ និងបដិភានៈ កុំបីឃ្លៀងឃ្លាតឡើយ៕